+(371)29 828 981 lustigiemeistari@gmail.com laimesligzda@inbox.lv

"Laimes Ligzda"

Atpūtas komplekss atrodas 80 km no Rīgas un 8 km no Cēsīm- gleznainā Vidzemes lauku ainavā.Tikai 10 minūšu braucienā no mums ir līdz Žagarkalnam un Ozolkalnam. Guļbūves  ēka atrodas starp pakalniem un mežiņiem , kuri spoguļojas 5 dīķos. Viesu nama lielajā mājā ir divas zāles, pirts ar malku kurināma, pie kuras ir arī baseins.Viesus izvietojam gan divvietīgās istabiņās, gan arī uz papildvietām. Kopā ar papildvietām varam nodrošināt 70 guļvietas. Viesību zālē ir iespēja uzņemt 65 viesus.

Laimes Ligzda

Atpūtas komplekss “Laimes Ligzda” viesus uzņem no 2004.gada. Šajā laikā pie mums ir svinētas daudzas kāzas, notikuši korporatīvie pasākumi, lielākas un mazākas balles un jubilejas svinības. Skaisto ainavu un nesteidzīgo atpūtu pie mums izbauda gan Latvijas iedzīvotāji, gan ārzemju viesi.
 

 

Brīvdienu Māja

Kompleksā ietilpst arī brīvdienu māja “Saules Ligzda”, kurā ir:

Divvietīgi (4 gab.), plaši numuri ar atsevišķām gultām;

Viens pus Lukss jeb Jaunlaulāto numurs ar divguļamo gultu un baldahīnu;

Viens liels un plašs sešvietīgs numurs ar balkonu un vannasistabu.

Mājā ir ērta, aprīkota virtuve ar traukiem un sadzīves tehniku un atpūtas istaba ar TV, piemērota kompānijām līdz 20 cilvēku. Šī māja ir piemērota ģimeņu vai nelielu draugu kompāniju atpūtai uz īsāku vai garāku laiku.

Latviskā pirts

Pirtsvakars
-piedāvājam auksto uzkodu galdu, Valmiermuižas vai Piebalgas izlejamo alu.
-vakara gaitā apmeklētāji noklausās nelielu lekciju par pirts tradīcijām, sildās pirtiņā, ļaujas pirtnieka
-slotai un peldei aukstā baseinā.
-pasākumu var kuplināt ar jautro Akardeonistu, dziesmām un dančiem.
-ir iespēja izmantot arī masiera pakalpojumus.

Glempings

Pirtsvakars-piedāvājam auksto uzkodu galdu, Valmiermuižas vai Piebalgas izlejamo alu.-vakara gaitā apmeklētāji noklausās nelielu lekciju par pirts tradīcijām, sildās pirtiņā, ļaujas pirtnieka-slotai un peldei aukstā baseinā.-pasākumu var kuplināt ar jautro Akardeonistu, dziesmām un dančiem.-ir iespēja izmantot arī masiera pakalpojumus.

Uz drīzu tikšanos!

Vairāk info..